| claudiu02 a întrebat:

Frate, acum o săptămâna mi-am calcat câinele cu masina, unul micuț de abia ce il luasem, băgăm masina in curte si nu l-am vazut deloc, dar nu era calcat, era lovit, cred ca l-am lovit cu roata si i-am rupt coasta si vorbeam cu varmiu si a început sa imi reproseze ca sunt prost ca sa nu ma mai dau șofer, sa nu mai imi iau caine in viata mea.Ca de ce nu il țin in casa... si i-am zis ca nu ajuta deloc daca face asa omu... ca nu înțelege, eu am vrut sa il țin in casa dar bunica mea si bunicamiu il dădeau afara si il băteau de fiecare data si am zis ca decât sa își ia bătaie mai bine il las afara, ca imi era super mila de el si doar ce imi trecuse de pe conștiința câinele si acum iar il am pe conștiința, dupa m-a inteles vara miu, dar vorbele lui chiar m-au rănit si imi vine sa ma dau cu capul de toti pereții ca am omorât un biet suflet..Am un caine de vreo 10 ani si de cand il am nu am mai avut parte de alt caine. Toti au murit călcați de masina. Pe unii dintre ei i-a dus bunicamiu sau i-a calcat cu masina din greșeală. Ma simt ca ultimul ****.

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Stai si tu linistit!winking
Se intampla!
Nu ai facut-o intentionat! Ce vrei acum?! Ochi pentru ochi?! Nu vrei sa te calce si pe tine masina!? Ce naiba straight face tu sa-ti vezi de treaba ta si nu mai apleca urechea la ce spune varul tau, e cam ...nemobilatbig grin vede ca te deranjeaza si iti tot spune porcarii. Data viitoare mai multa atentie si ia-ti si tu un peste sau o mâță daca tot vezi ca n-ai parte de cainilaughing

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai facut-o intentionat.
Se mai intampla.

| PinkDust89 a răspuns:

Este normal să te simți așa, dar sentimentul ăsta de vinovăție nu trebuie să stea în calea ta mereu. Familia ta ar trebui să înțeleagă asta, nu să te streseze mai tare, și dacă nu înțeleg, nu îi băga în seamă.