| Andrei777 a întrebat:

Frateeeeeeeee ce faci cu funditzele plz! Nu stiu (nu fac misto!)

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ma gandesc ca esti nou pe TPU. Fundele iti aduc cate 100 de puncte fiecare.Multi sunt obsedati de funde pentru ca ei cred ca o sa-i faca experti.
Mult noroc pe TPU happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai votezi din toata lista de raspunsuri la o intrebare pusa de tine pe cea mai buna.De exemplu presupunem doar ca eu ti-am raspuns acum cel mai concret din punctul tau de vedere deci imi dai fundita.Succes!

| Contrast a răspuns:

Le numar, le colorez, le fac poze...
Esti culmea, cum adica ce facem cu ele, nimic!
Ce poti sa faci cu ele? Nici macar nu iti apartin, ca daca pleci de pe site nu le poti lua cu tine, tot aici raman! De fapt nici macar nu le-am cerut marea majoritate, le-am primit pentru ca am fost cuminti si ne-am facut bine temele, am stiut la teste, am fost amabili cu amicii nostri de pe-aici sau i-am facut sa zambeasca.
Dar tu ai multe fundite? si nu stii ce sa faci cu ele?
Ha ha ha! N-ai niciuna, asa-i?
Lasa ca daca iti faci bine treba, primesti si tu...si poate te-or promova cei din conducere!
Bafta!

A...si-un An Nou plin de... fundite!

| Wanderer a răspuns:

Nu faci nimic cu funditele. Le admiri laughing. In cel mai bun caz daca ai noroc devii expert TPU.

| suprizaman a răspuns:

Pai fundita dai celui care ti-a oferit cel mai bun raspuns la intrebarea pusa. Spre exemplu presupunem ca eu ti-am dat acum cel mai bun raspuns, deci imi dia fundita.Succes!

| optimistul a răspuns:

Funditele sunt ca o rasplata pentru tine ca lumea te apreciaza un raspuns corect o fundita sal