| Kiki20098 a întrebat:

Fratele meu introvertit are câțiva prieteni da buni, nu se plânge, e ok cu el, merge la sala, lucru, a devenit mai sociabil, chiar văd un progres,. Eu extrovertită înainte ( m-am închis in mine acum, am ajuns sa am 0 persoane lângă mine, nu am pe nimeni, și nu s ok cu nimic, acum dacă am nevoie de o alinare chiar n am de unde, decât pe fratele meu il mai sun sa mai discutam sa nu ma simt singura, dar mai singura ma simt când vad cat e de dispus si fericit, vreau mai repede sa închid apelul sa pot sa plang fără sa ma vadă

1 răspuns:
| FilipSorin a răspuns:

Sfatul meu este sa vorbești cu Dumnezeu, sa iti creezi o relație cu El (de prietenie). El te poate ajuta in orice, vorbește cu El despre ce ai pe suflet, cerei orice, cere i ajutor iar El o sa te ajute. El este o pastila care vindeca si repara tot, doar vorbește cu El si cere i orice dorești, te va ajuta mult. Domnul sa te binecuvânteze