| Sopphiiiiie a întrebat:

Fratiilor love struck.
Vreauu si eu niste statusuri. de prietenie love struck.
si. unele. pentru ell` love struck.:*.

Fundaaa celee maii multee love struck.
Puuppp` :*

Răspuns Câştigător
| CrazyYoyo a răspuns:

O relație fără încredere e ca o mașină fără benzină.

# Viața e frumoasă dacă ști cum s-o trăiești. ♥♥♥

» Nu permite timpului şi uitării să-şi fure persoanele la care ţii sau ai ţinut. Nu contează dacă ele te-au uitat deja. Păstrează un colţişor de suflet pentru fiecare

Dragostea nu trebuie să fie perfectă, trebuie doar să fie adevărată.

A ierta este un semn al puterii... findcă e mult mai uşor să intorci spatele, decat să imbrăţişezi pe cineva care te-a rănit!

Aici nu`i vorba de mine, nu`i vorba de tine, e vorba de noi impreuna, stii prea bine! 8->

La tine gasesc tot ce cautam de mult.Esti minunat, genul asta de baiat n`am mai avut! 8->

Seara asta`i doara a noastra fata, toti baietii din club vor spune"Uite`le cum arata!" =p~

Dar continuam sa ne purtam ca doi oameni imaturi, ne iubim, dar punem pret pe semnaturi!;)

Nimeni nu ne va separti, vom fi impotriva tuturor, si ne vom iubi!♥

Sa ne amintim de clipele`n care ne iubeam ca doi copii. Faceam totul imreuna, ne-adoram, mai stii?! :-j ♥

Spune`mi "Te iubesc!" 8-> Haiii, promit ca n`o sa te dezamagesc!; x :-*

Cum te iubeste ea, nu te va iubi oricine, pentru ca ea, te vrea numai pe tine!; x

Nu spune unei persoane "Nu ma mai iubi!". Pentru ca daca asta simte, n`o vei opri

Mă tot calci pe nervi, zi şi noapte, întruna, în ultimul hal. Dar sunt topit după tine complet paradoxal.

TU mai invatat cum sa zambesc din nou

Nu pot promite ca te voi iubii mereu numai pe tine, caci peste un timp voi iubii alt baietel care-ti va spune"tatii

E bine sa stii ca e cineva care sa-ti fie mereu aproape!
O mana care sa te ridice
Cand simti ca treci prin diferite etape

Invata sa pretuiesti. Pe cel pe care'l iubesti. Chiar daca in dragoste mai razi, mai plangi, mai te amagesti!

e intentii as avea. Ce are el si nu ai tu. Ce'as avea de castigat. Daca ti-as pierde sufletul?

Nu sunt singura in ploaie si vant. Am cea mai buna prietena de pe pamant

mi amintesc cu placere. Si nu se uita se stie. De nebuna mea cu care am trecut prin copilarie!

Suport orice durere, orice problemă depăşesc, dar când văd că plânge ea înnebunesc

Nu e nevoie de alții să intervină între noi. Trecem peste toate dacă vom fi amândoi!

mai multe status + poze aici: http://www.facebook.com/......media/set/

Fundita?:o3