| ionelis12 a întrebat:

Fratilor, sunt sora persoanei cu numele acesta.sunt, sa spun asa, incepatoare pe site ul TPU. mi-am facut si eu cont, dar acum sunt logata pe contul soramii.si nu stiu cum sa ma deloghez de pe al ei si sa ma loghez pe al meucrying

Răspuns Câştigător
| Feri a răspuns:

In Stanga unde ai Chenarul cu titlul "Logat ca ionelis12" jos de tot iti scrie Logout.

3 răspunsuri:
| ionelis12 explică:

Scz era sora mea si ea nu stia sa se delogheze ca eu nu eram in camera si cand am intrat am vazut ca a trimis mesajul asta iar eu stiam cum se delogheaza.Scuze! Dar totusi dau macar o fundatongue

| inimadeciocolata a răspuns:

Dai log out si apoi iti apare

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! deci pe lista unde scrie logat ca ionelis12 scrie vizualizuare profil si mai jos editare profil si altele, iar sub notificari (care este sub prieteni) este logout. dai pe el si iesiwinking. pupici.