| anyia a întrebat:

Fratilor, terminati cu "Cat ai luat la examen?" "Cum se calculeaza media de admitere la liceu?" "Se afiseaza rezultatele pe net?". Avand in vedere ca terminati clasa a VIII-a ar trebui sa stiti toate aceste lucruri! La fiecare categorie exista cel putin 5 intrebari de acest fel. Voi nu va plictisiti?!

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

De acord. not worthy
Sunt satula de intrebarile astea.
Ar trebui o rubrica speciala pentru asa ceva.straight face

| NevastuicAaA a răspuns:

Si de unde ar trebui sa stie chestiile astea? Cer si ei ajutorul pe unde pot.Pentru ei este extrem de importanta chestia asta, cu notele astea merg mai departe.

Asa ca GURA MICA!

| NevastuicAaA a răspuns:

VisSs si daca diriginta lor e proasta si nu stie ce vina au copii?

| anyia explică:

@Tev: banuiesc ca esti si tu printre acesti copii daca esti de acord. Stii, se tin niste lectii pe tema asta, asa ca gura mica tu.

| VisSs a răspuns:

Tevwinking de la diriginte

| VisSs a răspuns:

E un diriginte prost nu o mie straight facestraight face