| alexy a întrebat:

"Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecou al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, ne va petrece intr-un nou an impliniti, iubiti, fericiti.
Sa avem un 2011 asa cum ni-l dorim!"
Va doresc tuturor utilizatorilor TPU si celor ce au grija de acest site:Un an cat mai bogat si mai frumos.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Este foarte draguta urarea.Multumim!

Acum ca roata timpului a mai tesut inca un an, iar cristalele fulgilor de nea intregesc magia sarbatorilor, sa ne bucuram alaturi de cei dragi noua, de minunea vietii, de darurile mosului si sa asteptam increzatori clipele viitorului!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Distracție pe măsură în noaptea dintre ani!
La mulți ani!
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Ma alatur si eu frumoaselor tale urari:la multi ani tuturor!