| Allyd a întrebat:

Funda!
1. Trebuie sa`mi iau tel si am de ales intre: touchscreen, tel cu tastatura qwerty ori telefon cu touchscreen si e pe sina, de deschide intr-o parte, ca tastatura ca la.Blackberry`. Ce sa allegsad?
2. Exemple de tel bune [rezistente]
-touchscreen
-cu tastatura qwerty
-touchscreen si tastatura qwerty
Fundaa + Vot`urii love struck!

4 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

S1.se deschide intr-o parte
2.touchsreen si tastatura qwerty

| TitiDrLove a răspuns:

Motorola MileStone! TOUCH+Qwerty

http://www.google.ro/......tp?/search

| Mateitza18 a răspuns:

Eu merg pe ideea qwerty fara touchscreen deoarece sunt mai rezistente cele qwerty. Touchscreenul se duce cam repede la unele telefoana. succes si sper sa faci alegerea potrivita

| draghicifaby a răspuns:

Qwerty am si eu si e bun tongue ia-ti qwerty eu am C3:tongue