| LastKiss a întrebat:

Funda! A-s vrea sa imi iau si eu un papagal cam cat costa un perus si de unde pot sa il cumpar din bucuresti. NU de pe net! Funda

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Peruşi găseşti în orice pet shop care se respectă... sau la piaţă, dacă-i vrei mai ieftini. Dacă-ţi cere cineva mai mult de 70 de lei pe el te fraiereşte. By the way, încearcă să-l iei pe cel mai agitat (e probabil cel mai tânăr şi sănătos), nu pe ăla frumosu' care doarme bleg într-un colţ.

3 răspunsuri:
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai costa 30 -40 de lei eventual 50, si magazin nu-i greu sa gasesti sg. e peste tot big grin

| Idk007 a răspuns:

Gasesti in sun plaza, grand arena.la pet shop, sunt in jur de 1 milion si ceva happy

| Cocoa a răspuns:

Carrefour Orhideea, este in jur de 50 de leihappy