| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Am 2 alunite mici in zona intima si as vrea sa stiu cum m-as putea epila fara sa le afeteze cu ceva? Pana acum o faceam cu lama dar uneori ma taiam, cu crema este mai bine?
Nu exista risc de a face vreo infectie de la acea crema?

1 răspuns:
| Chrris a răspuns:

Sa nu faci cu lama daca ai alunite o sa te doara si Doamne fereste sa le rupi ca faci cancer! O sa reusesti cu o crema depilatoare...mie mi se pare cea mai buna, sincer "face minuni"!laughingSper ca te.am ajutatbig grinSi plus nu ai cum sa faci vreo infectie de la aceea cremabig grin