| eroslove03 a întrebat:

Funda! Am contul Blocat la facebook nu ma mai lasa sa il accesez deloc...ma poti ajuta! Help Me!

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Contul de facebook poate fi blocat in momentul in care cineva incerca sa iti schimbe parola. Poti trimite un mail sau un SMS celor de la FB, printr-un numar de contact, bineinteles daca la activarea contului tau ai scris si adresele tale.

2 răspunsuri:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Hey..Inseana ca te-a raportat cineva si atunci Fb si-a facut datoriahappy Pune un prieten sa te caute pe Fb si daca contul nu mai exista fa-ti altul.dar daca inca exista, fa ce ti-a zis Gentiana

| eroslove03 explică:

Gentiana Contul exista inca...il pot vedea dar nu il pot accesa...ai idee cum sa trimit un mail sau un sms celor de la Facebook? te rog Help Me!