| beckham1 a întrebat:

FUNDA! Am fost cu o fata aproape 2 luni apoi m-am desprtit de ea apoi m-am impacat cu ea am stat o saptamana apoi iar m-am impacat cu ea si tot o saptamana am stat laughing Acum am inceput sa realizez ca tin la ea si de vreo 2 luni sunt singur, ea a fost ultima iubita. A fost cea mai lunga relatie a mea in anii de liceu de pana acum ( trec a 11 a). As vrea sa ma impac cu ea acum dar mi ca iar ma trezesc a doua zi si nu mai vreau. Poate ca trebuie sa imi gasesc pe altcineva. Am apelat la voi pentru a afla parerile voastre happy

1 răspuns:
| ShyBirds a răspuns:

Buna! Eu zic ca deocamdata ati putea incepe o...prietenie.Poate ti se pare ciudat, dar mie deloc.Asa o poti cunoaste mai bine si daca tu chiar vei mai vrea sa fii cu ea discuta cu ea!