| soare_1895 a întrebat:

Funda!
Am nevoie de un costum nou de baie
Eu sunt mai plinuta, am sani, chiar marisoriangry
Si de cand miau crescut deodata mi sau si lasat putin
SI as vrea un costum de baie care sutienul sa mi faca sa nu se mai vada asa lasati
Si eventual sutienul de la costumul de baie sa fie fix(daca intelegeti ce vreau sa zic)
Ps: sunt mai plinutzabig grinVreau linkuri!

2 răspunsuri:
| dewZzzi a răspuns:

Pai 1:Asta iti ascunde sani, 2:O sa arati de invidiat, 3:Trebuie sa iti gasesti unul marimea ta, 4:Materialul este ffffff bun incearca
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Incearcal :: Vreau funditzzza :x

| AndreeaWildVine a răspuns:

Www.perfecte.ro/.../ai-sanii-lasati-americanii-vin-cu-solutia.html
si costume de baie se gasesc de acest gen pe toate marimile, toate culorile in baneasa shopping. Funda?