| anonim_4396 a întrebat:

Fundahappy Am o problema foarte mare cu unghiile mele.Sunt extrem de urate si pielita aceea mi se intinde pana la jumatatea unghiei. Daca incerc sa o indepartez, se face si mai urata, daca o tai cu foarfecuta, creste si mai mult, iar unghiile mele sunt f mari in latime. Pur si simplu nu stiu ce sa mai facsadVa rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai tai acea pielita cu foarfecuta o data la o saptamana si nu va mai creste asa de mult

si incearca sa dai o forma unghiilor tale apoi sa le dai cu un lac

incearca s ale ingrijesti cat mai mult adica macar o data pe saptamana ocupa-te de elewinking

| capricc a răspuns:

Citeste asta cap coada http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ daca nu gasesti o solutie cosmetica atunci poate fi o carenta din alimentatie...