| Basel a întrebat:

FUNDA
am si eu o intrebare
cum as putea sa o conving pe mama sa imi ia o placa de intins parul?
e o intrebare de la soramea care desigun este si in interesul meu ca vreau sa imi intind parul :))
si va rog daca vreti
sa raspundeti si la intrebarea asta
m-ar ajuta foarte mult
http://www.TPU.ro/......ce-metode/

Răspuns Câştigător
| Lavynya99 a răspuns:

Mai intai spune-i ca-i cea mai frumoasa mama din lume,ca o iubesti, chesti d-astea.Fi lingusitor. Apoi intra in subiect."Mami colegul meu si-a cumparat o placa misto, ii sta parul atat de bine.Mi-a spus ca nu arde parul daca iti intinzi parul mai rar...si promit sa nu ma dau cu placa asa de des."Spune-i ca n-o sa te dai cu ea asa de des, ca sa nu-ti arda parul.Si cand ti-o cumpara, te dai cat vrei. Noroc! Te pup!