| DeyYyUu a întrebat:

FUNDA! am un telefon mobil LG KU990 este de la altu si nu stiu ce are deci il aprind si imi arata aproape ecranu tot negru si are o zgrietura cam mare la terela pe ecran si imi arata aproape totu negru si abia mai vad ce scrie ce are e spart ecranu sau ce trebuie sa-i fac dau FUNDA!

1 răspuns:
| KwonJiYong a răspuns:

Pai daca zici ca e negru ecranul inseamna ca e spart displayul, deci treduie sa cumperi althu si sa-l inlocuiesti bine inteles daca ai bani findca e cam scump sa repari asa ceva. De ex: displayul e 1 milion iar reparatia cam tot asa sad eh na te descurci tu ar trebui sa te duci la reparati de telefoane si sa-l verifice ca nu costa nimicwinking
Si FUND :*