| anonim_4396 a întrebat:

[FUNDA!]
Azi as vrea sa ies si eu putin pe afara cu o prietena, D. Dar problema e ca, ea are vreo 15 amici mai vagabonzi si mi-e frica de ei.as chema-o si pe prietena mea cea mai buna B., dar nu vreau sa creada ca o sufoc. Ce sa fac? Doar cu D. mai pot iesi afara acum deoarece m-am cam departat de ceilalti prieteni si nu vreau sa creada ca ii folosesc, acum ca lucrurile nu prea merg bine intre mine si prietena mea cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| cineva1 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica. poate intr-un final din "vagabonzi" cum le spui tu pot fi niste persoane de treaba...nu ai nimic de pierdut.

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

De ce nu ii spui prietenei tale D. ca iti e teama de prietenii ei?

de ce nu o rogi sa iesiti numai voi doua?

daca nu accepta, incearca sa stai mai mult prin preajma ei si evita-i pe respectiviihappy

daca nu...nu stiu ce sfaturi sa iti mai daubig grin

| Tzupy a răspuns:

Poti vorbi cu prietena ta D., si sa ii spui ca ai vrea sa iesi cu ia in oras insa doar voi 2 asa ca intre fetewinking iar apoi ii poti spune ca tie nu iti cam plac prietenii ei