| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buay care stiti niste filme cu godzille, sau cu chestii d'astea care mananca oameni sau tineri care se ratacesc in padure.

Am vazut cateva filme d'astea dar nu stiu cum se numesc.

Am vazut odata un film cu o chestie care manca sau ucidea niste tineri rataciti prin padure.

Funda si raspunsuri folositoare celor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| dramazaptoorg a răspuns:

Deci D-war este un film cu un sarpe imens care manaca oameni,,,, silent hill tot asa cu niste turisti prin padure ai mananca un monstru,,,,, the grudge tot cu monstri,,,,,

House of 1000 Corpses,,,, si asta e tare rau si acum un film care este mai cunoscut

Jurassic Park,, spec ca te-am ajutat,, vizionare placuta fundita