| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buna all. Vreau sa sterg de pe facebook toate mesajele. si alea trimise si alea primite si alea arhivate si alea nearhivate/ si nu pot.sa nu stiu cum.ma puteti ajuta? va rog mult.am mare nevoie. urgent. FUNDA +VOTURI

4 răspunsuri:
| Dragneel a răspuns:

1.apesi pe profil.
2.sub profil scrie mesaje/messages.[apesi pe el]
3.iti apar toate mesajele,si in dreapta scrie data cand au fost trimise, sau primite, un cerculet ca sa iti arate daca persoana respectiva este online pe facebook sau nu, si dupa un "x"
4. apesi pe "x" si le arhivezi,pentru ca inainte sa apesi pe "x" iti scrie "arhive",acum dupa parerea mea nu cred ca mai poti sa le citesti pe cele arhivate, oricum tu fa asta, e cel mai bine.

Sper ca te-am ajutat.

| andreea_9905 a răspuns:

Acolo unde vezi poza ta de profil dedesubt scrie mesaje.dai pe mesaje si iti apar toate mesajele.ai un "X" acolo si dai pe el iar el se sterge ia incearca

| andreea_9905 a răspuns:

In dreapta mesajului ai un x