| brekika a întrebat:

ce pot sa fac sa nu ma mai cert cu mama asa de des? M-am saturat sa tipe la mine ca nu stiu ce nu fac ea este f stresata din cauza curateniei dar eu nu o mai suport.am 13 ani happy

Răspuns Câştigător
| lorra92 a răspuns:

Poi, las-o pe ea sa tipe, nu te lua in gura cu ea. Cat timp nu e acasa, aseara o bluza, aseaza patul, si ca sa ai mai mult spor, pune muzica. La mine merge. Fundita? :X

3 răspunsuri:
| Aniii a răspuns:

La fel este si mama mea.Incearka sa te schimbi putin si sa faci si tu ordine.Asa sigur nu o sa va mai certati atat de des si nici nu o sa mai tipe la tine. Sper ca te-am ajutat

| DarkDream a răspuns:

Laso sa vorbesca majoritatea parintilor sunt asa si pe mine ma stresau dar apoi am incetat sai mai bag in seama si am inceput sa fac ce vreau eu big grin

| virusz a răspuns:

Da-i cu ceva in cap ce mai astepti, sigur isi revine.