| Face2face a întrebat:

[FUNDA] Buna. Sa zicem ca vreau sa ma mut la un alt liceu si mi-a zis cineva de acolo sa nu fiu ulima din clasa la liceu la care sunt, ultima ca medie, eu am si corigenti in clasa deci nu au inca media incheiata, oare se pun si ei big grin? Cei care va-ti mutat de la un liceu la altul si stitii?batting eyelashes

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Poti fi ultima cu media si prima cu invatatura... asta chiar nu conteaza atata timp cat pe parcursul anului nu ramai pe locul unde ai intrat.