| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda!, Buna TPU prietenul cel mai bun al fostului meu prieten cred ca ma place putin dar nu arata si as vrea sa stiu parerea voastra. In urma cu 2 saptamani ma suna in fiecare zi sa vada daca ies pe afara si el nu s-a purtat niciodata urat cu mine spre deosebire de prietenul lui.Deci mi-a spus ceva foarte urat(prietenul lui) si mm-a facut sa ma simt foarte rusinata si jicnitama rog ideea e ca dupa aces incident nu ma mai sunat dar mi-a marturisit ca lui i se pare ca sunt de treaba ...INTREBAREA E: ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| M_3091 a răspuns:

Probabil te place, dar se lasa influentat de prietenu lui, parerea mea este sa nu cedezi atat de usor in fata lui, intr. u cat nu se stie ce discuta ei doi despre tine, si risti mai tarziu sa auzi niste zvonuri tampite despre tine, baietii rolling eyes

| M_3091 a răspuns:

Probabil te place, dar se lasa influentat de prietenu lui, parerea mea este sa nu cedezi atat de usor in fata lui, intr. u cat nu se stie ce discuta ei doi, si risti mai tarziu sa auzi niste zvonuri tampite despre tine, baietii rolling eyes

| Lavinia_8386 a răspuns:

Greu de sus, gandeste ca poate vrea sa fie mai presus decat fostul tau prieten, si de aia vrea sa stea cu tine, ca sa i demo lui asta.