| ExtraSakadat a întrebat:

Funda! Buna TPU xD. Vreau sa'mi schimb look'ul ...Am fata ovala, sprancele arcuite, nasul putin lung
Pana acum am avut parul lung si cu bucle, dar mi s-a urat de plete... Vreau sa ma tund ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0

Mi'ar sta bine?; d

3 răspunsuri:
| maria56 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine cu breton asa sunt tunsa eu si am fata la fel ovala si sprancenele arcuite. Mai bine iti schimbi culoare parului daca vrei sa schimbi ceva la tine

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să iei o decizie, uită-te și aici: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Beibiiis a răspuns:

Nuuu!
Doamne fereste!
Te poti tunde oricum deoarece ti-ar sta bine cu fata ovala dar nu afce prostia sa te tunzi ca Rihanna. Parul lung intotdeauna e mai sexi,mai frumos, mai atragator. Eu am avut parul pana la solduri chiar mai jos si ma`m tuns putin mai sus de coate, deci nu chhiar foarte scurt si regret si asa!
Sper sa iei o decizie buna!
Te pup:* Pa, pa!