| TTdsIulia a întrebat:

Funda! Buna tuturor! cine stie ce serie din superman este de obicei difizata la tv? cea in care ii spune clark kent lu lois lane despre puteri. de fapt daca imi aduc bine aminte, el pune mana in foc iar ea observa ca nu are nimic straight face... imi puteti spune si mie va rog? caut de mult si nu gasesc acea varianta. in toate, superman isi tine secrete puterile si fata de lois sad. multumesc anticipat, Funda si vot tuturor raspunsurilor!

1 răspuns:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Este un serial facut dupa superman nu cred ca e ceea ce vrei u se cheama smallvile e super mai super decat filmul original happy