| oanaoany a întrebat:

FUNDA! buna vreau si eu niste statusuri de genu,, unde sunt acele noti de faza cand astatem pana dua miezul nopti si radeam"ma rog daca laty avea si pe asta facut calumea vas da si vot...promit

1 răspuns:
| Ea_1881 a răspuns:

-Singurul lucru de care sunt mirata e faptul ca desi iremediabila fiind situatia, totusi zambetul nu iti dispare
-Inainte erai tigara pe care o savuram in fiecare dimineata.acum esti doar scrumul si fumul tigarii.Ai fost soarele vietii mele...acum esti norul intunecat din sufletul meu.Erai cafeaua dulce din fiecare zi.acum esti doar zatul aruncat la gunoi.Ai fost constiinta mea.acum esti doar o umbra.Erai balonul colorat...acum esti doar ata neagra.Ai fost marea sufletului meu.acum esti doar un val care vine si pleaca.Erai scena vietii mele.acum esti doar cortina.erai,ai fost.si nu vei mai fi.
-V-om fi ca doi straini.s-au suntem deja?
-Totusi tind sa cred ca doar timpul.va fi cel care va sterge tot(cu cateva urme lasate in spate)
-Nu pot stii de pe acum continuarea filmului meu
-Au ramas atatea ganduri nespuse incat ma cuprinde o teama.realizand ca nu stiu daca voi mai putea sa ti le destainui vreodata
-te uiti plangand la mine si imi spui "pleaca"
Nu sunt ele asa de mirifice recunosclaughingdar am vazut ca nimeni nu a trecut pe aici sa te ajute, asa ca am zis ca poate totusi ceva de aici o sa iti placa:*