| CrisaALEXANDRA a întrebat:

Funda! Care credeti ca ar fi continuarea filmului Titanic daca s-ar mai face o parte?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Niciuna....nu poti sa faci o continuare dupa titanic!
Ce ar urma ...in 2050 titanicul e scos la suprafata si pasagerii se transforma in zombie?
ar fi un cliseu marca hollywood sa faca o continuare dupa titanic...si oricat de lipsiti de scrupule ar fi ei, nu cred ca o sa fie vreodata atat de idioti incat sa strice si acest film...

1 răspuns:
| MrsDraguttza a răspuns:

Stiu eu...
Un om sa inoate sa de mult ca va muri
si va da de o parte a oceanului in care toati oamenii care au murit in apa sa fie sireni ( sau ma rog... sirene )
si sa se afca o revolutie
Sa iasa toti la suprafata si sa distruga omenirea
Daaaaaaaaaa

P.S. Ar trebui sa nu ma mai uit asa de mult la desene happywinking