| Alex1 a întrebat:

Funda! care este cel mai frumos cadou prntru o fata in afara de flori si ciocolata? ma gandeam la un colier o bratara ceva facut de mine, sau cumparat big grinmersi mult!

7 răspunsuri:
| adyy33 a răspuns:

O bretara dde argint da sa fie FINA

| Silvia_6960 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, un cadou nu ar trebui sa se rezume doar la ceva concret. O iesire, sau un pic nic organizat de tine, ar fi intr-adevar un gest foarte frumos, poate un pic banal, dar mereu cu mare efect.
Foarte buna si ideea bratarii facuta de tine. Cred ca este foarte important ca darurile pe care le dai sa aiba un pic din tine, ca sa poata valora cu adevarat.

| dreamgirl16 a răspuns:

Nu facut de tine daca nu te pricepi la lanturi si bratsarilove struck Un lants in forma de inima ar fi cel mai frumos cadou pentru o fata!:X Se cumpara din orice magazin mai mare.in general... si. gasesti tot ce vrei si nu ft scumph:X Nu trebuie sa iei neaparat aur sau argint... trebuie sa stie puternic.si nu se va "deshidrata"laughing repede, succes:*

| biba a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc ceva din plus,sau cm ai spus tu un colier,o bratara :X, un inel, acum depinde si de gustul ei

| CricketXTM a răspuns:

O floare trandafir rosu! E ff superb love struckwinking şi colier se poate.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Stii,pentru o fata nu conteaza neaparat ce iei, conteaza de la cine e.Simplul gest de la persoana iubita valoreaza mult mia mult decat un inel cu diamant.Ti-as zice sa ii iei totusi o bratara frumoasawinking.O sa pice pe spate, eu asa as facebatting eyelashes.

| adyy33 a răspuns:

Trebuie sa ne bagam noi toti pul, an mamicuta ta ca funa tot nai dat la nimeni