| skinnylove a întrebat:

Funda! careva posesorul unui ipod touch? ce parere aveti despre el? v'a facut probleme? merita banii? eu vroiau sa imi iau cu memorie de 8 gbbig grin

Răspuns Câştigător
| LadyClouds a răspuns:

Pot sa zic ca merita, dar iti recomand pentru el si o husa!

eu am un ipod touch de 3 ani si nu este deloc zgariat ( ar destule busituri, dar are husa) si in privinta softului, este unul super ok! este accesibil, are un touch screen foare bun ( mie nu mi s-a intamplat niciodata in 3 ani sa se blocheze sau chestii de genul ) si in plus vezi poze si clipuri super bine pe el! accesul la net si restul este mult mai avansat decat la ipod-urile obisnuite!

ti-l recomand! eu sunt satisfacuta de el!

1 răspuns:
| me a răspuns:

E bun si isi merita banii intr-o masura.eu il am de ceva timp si pot sa zic ca e rezistent la cate busituri a luat.are acces la net(daca ai wifi in casa e si mai bine). l-am si modat(jailbreak)de ceva timp si sunt si mai multumita pentru toate avantajele pe care le ofera acest lucru.acum ceva timp eram putin dezamagita ca nu am ales iphonul, dar mi-am dat seama ca tot mai bun este ipodul.
eu zic sa nu iti iei de 8 gb pentru ca pe ipod iti poti pune applicatii care ocupa ceva si e aiurea sa ti se termine memoria.stiu ca exista un cost suplimentar pentru mai multi gb dar daca tot iti iei ipod ia unul care sa suporte videoclipurile, muzica si toate celelalte.iti recomand ipodul 3g pentru ca e cel mai bun. ipodul 4 are inca probleme cu softul.
sper ca am ajutat.