| lesslonleygirl a întrebat:

FUNDA! Ce are Barn Buddy? ca imi zice "Sorry but Barn Buddy is not avaioleble for the moment" Si Trebuia sa recoltez!

Răspuns Câştigător
| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Din pacate Barn Buddy trece in zilele astea printr-o problema, ce iti apare tie acolo este o eroare din cauza jocului.
Incearca sa joci pe Facebook, eu acolo joc si e super, fara nici o eroare, daca nu incearca sa intri mai pe seara.

O zii buna!

Funda, te rog?

5 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Este o problema a jocului si mie imi apare la fel dar tot insist si pana la urma reusesc sa intru la joc dar foarte greu.

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna...
Jocul este in reparatii asa mi se intampla si mie
peste un timp intra si o sa mearga [peste 25-30 min cam asa]
Sper ca ti-am fost de folosbig hug
fundita?batting eyelashes

| CoCaCoLa a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel de ceva timp si nu stiu de ce sad

| Gabi_1362 a răspuns:

Probabil se lucreaza la joc. Asteapta, in cateva ore o sa mearga. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...sa-mi spuna si mie careva ce e aia "funda " la jocul barm budy...pls