| SmartphoneGirl a întrebat:

FUNDA happy. Ce ii place cel mai mult unui baiat la o fata? Ce fel de atitudine, de stil vestimentar(mai de iarna, sa tina si de cald). Rapid :*!

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Heiii! Buna uite chiar acum vorbesc pe mess cu prietenul meu cel mai bun si am obtinut urmatoarele informatii :"Ca orice baiat am si eu pretentiile mele, nu vreau sa fie prea urata sau prea "proasta", tic-urile sa nu iasa prea mult in evidenta.Sa stie sa se aranjeze,sa stie sa se imbrace, sa nu fie mai fortoasa decat mine, nu am nimic impotriva inaltimi sau a practicari unui sport.Culoarea parului nu conteaza pentru mine sau a ochiilor, important sa stie sa vorbeasca sa comunice, cam astea ar fi daca am uitat ceva asta e "
Pot sa spun ca este un baiat foarte la moda :* Funda?

1 răspuns:
| EA912 a răspuns:

Poi depinde imbracata elegant si poartate normal, cum esti tu!