| middle654 a întrebat:

Funda.ce inseamna suflet de copil?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa retraiesti clipele frumoase la batranete aducandu-ti cu mare drag de a ta copilarie, sa nu iti pierzi acel suflet de copil chiar matur fiind, sa te cobori la nivelul lor atunci cand trebuie, si sa gusti mereu din fericirea copiilor tai.
O zi frumoasa sa aihappy

| Sociopat a răspuns:

Scuza pentru porcariile pe care le faci si lipsa educatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce nu o să poți defini cu adevărat vreodată.

| doreal a răspuns:

Adica tu sa tot imbatranesti dar sufletul ramane in timp ca si cum ar fi suflet de copil

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Sufletul de copil, e sufletul care nu uita sa se distreze, care stie sa uite de probleme si sa se relaxeze, sa-si traiasca viata. E sufletul care nu imbatraneste niciodata, care stii sa zambesti indiferent de situatie! Peace♥ funda?

| FazzaNica a răspuns:

Sufletul de copil, este ceva minunat ceva sfint.Copilul are un suflet mare care mereu sare in ajutorul celor din jur, care mereu este vesel si in care nu exista probleme, smecherii.

| LoveMeForMe a răspuns:

Privirea accea care nu minte niciodata, copilaria.