| mariamariutza a întrebat:

Funda! Ce sa fac! Prietena mea ma streseaza ca vrea sa ma cupleze cu un baiat nu stiu care acum a spus ca vine luni la liceu un baiat eu pur si simplu nu vrea nici un baiat langa mine momentan. ce sa fac sa ma lase odata cu baietii nu am nici un chef de baieti momentan nu cred ca ea intelege asta. ce credeti ca ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Biaaancaaaaaa a răspuns:

Spune-i prietenei tale adevarul: ca nu esti pregatita pentru o relatie si ca i-ai ramane datoare daca ar inceta cu aceste chestii si sa nu te mai streseze. Daca ti-e prietena foarte buna va intelege cu siguranta.

| adanda a răspuns:

Explica-i care e situatia, daca iti e prietena buna o sa intelega, sau daca ea crede ca esti suparata din cauza ca nu ai pe nimeni ai putea incerca nu mori daca il cunosti nu?