| evelyna_1193 a întrebat:

Funda cel mai amuzant raspunslaughingce va doriti de la mos craciun?big grin

Răspuns Câştigător
| Mada a răspuns:

O marmota in chilotei tanga, care bate la tobe si canta imnul crizei. Saaauu imi doresc ca vecina de la 3 sa nu mai asculte manele :-s, eventual sa moara big grin.

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

De Craciun vreathinking Fundalaughing))
rolling on the floor)am glumithwinkingorice e dispus el sa-mi aduca
BAfTha`!

| anDa a răspuns:

O grenada vorbitoare care sa o arunc peste bucuresti si sa ii faca lui Basescu o dedicatie : Iti pregatesc cosciugulu!

| DonGiovanni a răspuns:

Baietii : o craciunita, o ora sex la viteza.

fetele:pe mosu, sex o ora la viteza maxima

| Xonia a răspuns:

Un baiat cu ochi capruilaughing!

| deniiiii234 a răspuns:

O vreau pe diriga manelista laughing

| bogdandinpitesti a răspuns:

Nu stiu dastealaughing