| dumitruanca17 a întrebat:

Funda`!
Cine imi poate da idei pentru decorarea camerei melebatting eyelashes?
Da nu sa scriu direct pe peretzihee hee
adica sa scriu pe foi si sa le lipesc sau sa lipesc poze si chestii de genu`
puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes
please >urgent`!big grin

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Mai bine lipeste postere cu artistii sau canataretii preferati, nicidecum foi scrise de tine, ar arata ciudat. Mie una nu mi-ar placea sa am camera plina de postere, imi place cat mai simpla, cel mult peretii sa fie colorati, intr-o singura culoare si nu mai multe, gen albastru, roz, mov. Poti sa lipesti poze cu tine sau daca ai poze cu tine in format A4, pune-le in rama si va arata foarte dragut tablul respectiv. puppy dog eyes; Bafta kiss