| Iulia_2191 a întrebat:

FUNDA! Cine poate s-mi spuna cum se numeste un film...este vorba despre un grup de oameni care s-au dus unii la clasa I si unii la clasa a II-a intr-un avion, era o comedie, cu un om care baga mana in budincalaughing si o femeie care il inseala pe sotul ei cu unul din avion(dragut)big grin cine il stie? SCUZATI CATEGORIA imi trebuie repedehappy

1 răspuns:
| DeeaLove08 a răspuns:

Era cumva singur acasa 1? unde erau adultii la categoria 1 si copiii la 2 si pe unul dintre copii ( kevin) il uitase acasa?
funda, daca asta e ce cautai