| iLoveAle a întrebat:

FUNDA! Cum fac credite pe IMVU din chat? E ceva parca cu 5 chaturi thinking

2 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

HOO simplu:)
intra aici www.yopmail.com
iti faci un id (ex eu_karinuta, sau marog numele tau daca vrei)
doar scrii acolo ceva si dai check inbox
dupa intri pe site la imvu si dai earn free credits
si acolo este o optiune cu 5oo sa inviti prieteni
scrii scolo mail-ul ala care ti l-ai facut (ex. eu_karinuta@yopmail.com cama sa ar trebui sa arate)
apoi rogi pe cineva sa intre pe id alaa si sa isi faca cont
dupa ii dai 5 chaturi :)
merit o fundita?

| wPapy a răspuns:

1.Intra pe site si te loghezi
2.Intri la Eran Credits
3.Dai la Refer a Friend
4.Dai invite by Mail
5.La your fiend's email Adress scrii emailu pe care tie facut contul
6.La yours friend's first name scrii numele caracterului tau
7. Apoi emailu tau
8. Apoi numele carcaterului tau
9. Apoi dai continue
10. Apoi intri pe emailu tau si iti va aparea un emil de la ei
11.Dai yes si scrii numele si parola si dai next(Numai numele si parola scrii)
12.Iesi din ala
13.Mai dai odata yes si scrii tot ce trebuie
14.Rogi pe cineva sa iti intr pe cont si sa iti dea 5 chaturi si astepti vreo 5min
15.Si apoi creditele iti vin
Funda?