| Cristina_2871 a întrebat:

FUNDA! Cum sa-i fac pe plac?
M-a rugat sa fiu mai rea cu el...nu stiu cumthinking sa fiu mai rea...la inceput. eram rea dar cu timpul m-am atasat de el.si am devenit mai dragastoasa cum sa devin din nou "rea"? Ii placea cand se tinea el dupa mine, ca sa nu ma despart de el. Dar nu stiu cum sa-si spun lucru asta ca nu ma pot schimba asa, ptc atuncea eram abia la inceput sad nu vreau sa-l ranesc sadlove strucklove strucklove struck :X

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Iei biciul si da-ilaughing
aparte glumele,sa inteleg ca iubitul tau se simte sufocat, asa ca ar trebui sa il lasi un pic mai liber si sa nu-i mai permiti chiar tot ce vrea el, sa ai curajul sa spui nu

| lulu5142 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sal lasi pe el sa te caute...sa te bage in seama. Incearca sa fi putin mai indiferenta si vezi daca ii convine asawinking