| iLoveAle a întrebat:

FUNDA! Cum se fac creditele pe IMVU din chat? Era ceva cu 5 chaturi parca thinking Va rooog! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| OaieBlonda a răspuns:

Poi trebuie sa intri pe earn credits la imvu, dai la refer a friend, invite by email. Apoi intri pe yopmail si copiezi adresa dar in loc de.com trebuie sa pui.net
O transcri la my friend email (de la refer a friend) si dai la CONTINUE.
Apoi astepti 10 sec si la yopmail dai la check email( dar nu trbuia sa iesi din yopmail dupa ce ai copiat ca asfel nu merge) In fine acolo iti apare o intrebare gen,, Vrei ca prietena/prietenul tau sa arate mai bine?'' U trebuie sa dai yes. Si acolo iti creezi cont nou si dai la friend (pe contul tau de imvu pe care vrei sa primesti banii) si vezi daca iti apare. Daca da rogi un prieten sa iti intre pe acel cont si sa iti dea 5 chaturi fara sa iasa din ele.

Sper ca te-am ajutat :X Funda? big hug