| anonim_4396 a întrebat:

[FUNDA big grin]
Hi TPU. Puteti sama ajutati? =/. am dezinstalat google chrome din greseala si acum cand vreau sa il instalez iar imi tot da eroare 3... de ce? straight face

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Asta pentru ca inca il mai ai. Intra pe www.google.com apoi cauta google crom si o sa iti apara pagina cu google dar si niste intrebari, prin care imi amintesc una de genu...ai mai avut google crom si l-ai dezinstalat? si iti zice ce sa faci ca sa-l instalezi din nou. Am patit si eu chestia asta, acum cateva luni si asa am procedat. Ei m-au ajutat sa il instalez din nou.

1 răspuns:
| Mateitza18 a răspuns:

Sincer sa iti spun nu stiu, dar tot ce pot sa spun este ca ai putea sa incerci Opera. Ultima versiune de opera din punctul meu de vedere pare mai buna decat Google Crome.