| alecsutzza023 a întrebat:

Funda big hug Vreau sa-i trimit prietenului meu un mesaji, sai arat ca il iubesc mult, sa-i zic ceea ce simt, si sa mai stea si el timp cu mine, adica suntem in aceeasi clasa, dar in fiecare pauza pleaca, si vine cand se suna, imd cum intra proful, vine si el, deloc, nu pertrec timp cu el, cand pleaca undeva azi i-am zis "iama si pe mine cu tine, si mi-a zis pai hai, dar nu a venit sa stea cu mine, sau sa ma ia de mana, am stat in spatele lui pana mi-au venit draci si am plecat, azi la scl, cand terminaram ramansa 5-19 min, max. cu mine, si i-am zis, mai maine iama si pe mine cu tine cand pleci undeva, pentru ca ma plictisesc singura, si`mi zisa sa ma duc dupa el, iiam zis ca eu nu ma duc ca proasta sa stau in spate nici sa nu ma baga in seama, si a zis ca iar il stresez? el este un baiat, dif. injura, fumeaza, etc, dar imi place el, nu ceea ce face. " vreau sai trimit un sms, sa-i demonstrez ca il iubesc, dar sa-i zic sa petreaca si el putin timp cu mine, ce sa-i scriu? voi ce ia`ti scire? va rog mult. sa nu fie ceva jignitor, se supara imgsad... ce ia`ti scrie voi? va rog?crying... funda+vot

1 răspuns:
| BestOfTheBest a răspuns:

Trimite un pm cu id tau si te pot ajuta eu cu mesaju thinking