| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!
De ce nu-mi mai apare pe facebook cand cineva imi da cerere de prietenie?
Adica, doar daca dau pe profilul persoanei respective imi scrie : Raspunde cererii de prietenie.
In rest, nu-mi apare niciunde.
VA ROG, RASPUNS URGENT!

Răspuns Câştigător
| pinklov3 a răspuns:

Incearca sa iti formatezi pc-ul poate ai virusi sau intra pe alt tip de net de ex:mozilla, chrome, explorer incearca altul decat pe cel care intri tu de obicei daca nnu merge formateazal pentru ca asa imi facea si mie daca nu merge ...defapt e inmposibil sa nu mearga daca il formatezi si tine minte sa iti instalezi un sistem anti virusi bun :d

2 răspunsuri:
| pinklov3 a răspuns:

Daca esti pe "acasa" intra pe profil si daca esti pe profil intra "acasa" si o sa iti apara

| Beatriceeeeeeee a răspuns (pentru pinklov3):

Am incercat, n-apare.

| pinklov3 a răspuns (pentru Beatriceeeeeeee):

Incearca sa iti formatezi pc-ul poate ai virusi sau intra pe alt tip de net de ex:mozilla, chrome, explorer incearca altul decat pe cel care intri tu de obicei daca nnu merge formateazal pentru ca asa imi facea si mie daca nu merge ...defapt e inmposibil sa nu mearga daca il formatezi si tine minte sa iti instalezi un sistem anti virusi bun :d