| AndreeaG2011 a întrebat:

Funda! Deci am ascultat ieri sau alaltaieri o melodie.Era cu o fata cu niste aripi de inger ce se plimba printr-un oras si un baiat mergea dupa ea sau ceva de genu.Si stiu ca la sfarsit fata se sinucide ca se arunca dupa nu stiu ce si baiatul cand ajunge la locul acela gaseste doar aripile pentru ca ea murise.Mai stiu si ca melodia se numea angel.Imi puteti spune cine o canta? Ca nu pot s-o gasesc asa.

Răspuns Câştigător
| CHryStine a răspuns:

Buna! Cred ca vorbesti despre melodia lui Adrian Sina-Angel. Sper ca ti-am fost de ajutor.