| RestricT a întrebat:

Funda, e adevarat ca in seara asta incepe un nou sezon " In puii mei "?

6 răspunsuri:
| aLixx a răspuns:

Nu.
o sa inceapa in curand, dar nu in seara asta.

| Twp3w a răspuns:

Da azii

| dan93nba a răspuns:

Nu va incepe din seara asta.Prima editie a noului sezon este in data de 12.03. 2011

| xD101 a răspuns:

Din pacate nu incepe in seara astasad incepe sambata pe 12 martie...love struck

| DudaYeah a răspuns:

Nu, dar va incepe foaaarte curand! de abia astept! cam peste o saptamana va incepe, pe data de 12.03. 2011 love struck

| neededspark a răspuns:

Nu,dar daca vrei sa revezi emisiunea"In puii mei" o poti face pe http://neededspark.blogspot.com/2011/02/romanii-au-talent-video.html