| me_5879 a întrebat:

FUNDA + FOLOSITOR+INTELIGENTwinkingare cineva rowenta respect? e buna? daca nu ce alta plac imi recomandati care sa nu arda prea tare parul

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Daca ai Rowenta sa stii ca ai facut o alegere buna. E omarca de prestigiu in domeniu.Are prietena mea cumparata, sfatuita de mine.

| Viooo_4176 a răspuns:

Eu am "Diamant" este cu reglarea temperaturii pana la 220 grade
dar nu stiu de unde`i cumparata.ca am primit`o de ziua mea :*

| Viooo_4176 a răspuns:

Sti ce vreau sa te intreb? nu vrei sa devi reprezentant avon? as vrea sa-ti prezint oferta avonhappy cu avon ai multe beneficii inca de la inscrierere:la prina comanda plata ai cadou pe langa transportul gratuit, perle de bronzat in valoare de 30 de lei, la a 2`a comanda ai un set skin so soft(gel de dus+lotiune de corp), la a 3`a, ai deja un parfum perceive si la a 4`a ai un ceas avon +un set de mini parfum si deodorant +numeroase reduceri de craciun.
Daca vrei, lasa`mi un mesajhee hee sau iti las id`u : loredana_v_vlonga te pup:*