| Roxiuttzaaa a întrebat:

Funda Funda Fuuunda! Ziceţi-mi şi mie nişte replici cu care sa le întorc vorba a două fete care îşi tot bat joc de mine, tot spun că sunt gravidă cu 9 copii etc. Help pls!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Http://www.jokes-24.com/......e_509.html

Sper sa te ajute!

5 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

****-le un sut in pi**a de sa le fluture urechile ca la elefant! big grin
Bafta!winking

| MaRdAr3 a răspuns:

Pai le poti spune "Nu-mi mai povesti despre tine" cand iti spun ca esti gravida

| Coccco a răspuns:

In primul rand inseamna ca nu au o mentalitate prea dezvoltata. ESte suficient sa le ignor, daca le vei raspunde inapoi le vei satisface. Iti spun din propria experienta ca este mai bine sa ignori oamneii de genu:*.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.
PS: Sunt curioasa sa vad cum vor reactiona.

| LaraClarice a răspuns:

(semneaza si da-o mai departe http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| Stefan_Constantin_1995 a răspuns:

Măcar eu am copii imaginati de tine, dar tu esti o mancatoare de copii cruzi...s-ar putea sa te lase in pace sau sa iasă o paruiala de toata frumusetea