| cockie_green a întrebat:

FUNDA...heiii eu sambata o sa merg in excursie... ce mancare, fulciuri, lichide sa imi iau?

Răspuns Câştigător
| Coriii a răspuns:

Chipsurilaughing
ciocolata
suc
senvuisuri
excursie placuta

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna. happy

Iti poti lua :

MANCARE : sandwich-uri.
DULCIURI : batoane, chipsuri, covrigei [tot ce e la punga, baton]
LICHIDE : suc acidular [daca-ti place], apa plata, apa minerala.

Parerea mea este sa-ti iei niste bani la tine, ca iti vei lua tot ce vrei. happy [De mancat, baut, o amintire].

Excursie placuta, distractie! big hug

| zumk1 a răspuns:

O bere 2, 3, 4, 5 4353645756478587658

| Theola a răspuns:

Pai mancare ai putea sa iti iei 2 sandwich-uri de care iti plac tie, sau din oras gata facute. poti sa iti iei 2-3 batoane fitness sau o punga cu biscuiti si una cu chipsuri-alea cu sare de mare sunt super! cam atat nu cred ca o sa iti fie asaa foame da e bine sa ai de acasa ceva. A si de baut poti lua o sticla cu apa plata avand in vedere ca e cald afara, si cand mai faci popasuri iti poti lua o sticla suc recebig grin. Excursie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei bani. Pe autobuz vei sta alaturi de colegi, vei asculta muzica, numai de mancare n-o sa-ti arda. Cand ajungi acolo, mergi impreuna cu prietenii la magazin si-ti iei de-acolo.
Poti lua si de-acasa, dar sigur te vor tenta altele, deci vei face o cheltuiala in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iei de toate! Prin toate marefer la tot!

| anaoi a răspuns:

Unde in excursie?
ar trebui sa incepi cu apa, servetele, fructe, senvisuri. oricum nu in cantitate industriala. te cunosti destul sa stii cati poti manca etc.
si ti-am zis, depinde si unde mergi in excursie, ca sa stii daca sa iti mai iei haine la tine, in cazul in care vremea nu-i chiar stabilabig grin