| kitishor a întrebat:

Funda!
Hello! Pe 25 decembrie adica de Craciun e ziua mea... nu invit prea multi. happy 2 baieti si 2 fete. nu conteaza : deci intrebarea mea este :
Ce sa fac sa ne distram? Sa ne amuzam, sa jucam de ex. adevar sau provocare? Alte variante mai aveti? ca sa fac o impresie buna! Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

La multi ani pentru 25 decembrie! Presupun k cele 2 fete sunt impreuna cu cei 2 baieti ca daca nu erau ma gandeam sa jucati acel joc cu sticla in care cel care o roteste sa il provoace pe cel la care s-a oprit sticla ( dar provocari mai indraznete, nu in genul sa ii dea o palma nu stiu cui :) ) si o sa vezi k o sa radeti cu hohote :). Puteti sa mai vizionati niste clipuri comice gen http://www.youtube.com/watch?v=5rEEPUJKE1w (la clipul asta o sa rada sigur, e cu un prezentator.). Acum ca le-ai deschis buna dispozitie poti pune muzica si sa dansati ( dar sa ii lasi si pe ei sa pun muzica pentru ca se vor plictisi daca nu pun si ei melodiile care le plac). etc

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Plis plis vin si eu la bairam? Poi sa bairam nu te juca cumperi niste bere prajituri (piscoturi) muzicaa cat cuprinde drumu maxim la muzicaa dans uni cu alti mai vorbiti de aia ala si tot asa pe la 4 dimineata fiecare pereche cauta o camera ca doar nu vor sa se distreze la un gangbang

Ps astept invitatia

| mattdemon a răspuns:

Ati putea iesi in oras la un parc sau ceva dar nu este o idee prea buna pentru o petrecere. Pentru o petrecere in casa ai putea juca jocuri cu pedepse (jocuri de carti, pe computer, etc.) sau va uitati la faze amuzante pe net (ex: http://www.youtube.com/watch?v=XJ_hCVdAYlI sau http://www.youtube.com/watch?v=nLo3zXh9Q_Y) sau faci un fel de film documentar despre ei ca de ex: noi la TIC intram pe net si facem ce vrem fetele : facebook "fata i-a uita-te la asta ce tare e (ele vb. despe baieti) asta ere si cercel in nas nu-mi placa parcai bou"; baietii:ori joaca metin ori joaca de pe ejocuri si injura ca le-a murit "caracterul" "hai ma lovestel ca ma omoara. bai si eu ti-am spus dar tu dâ dâ dâ "
Deci ai putea face un fel de film documentar in care tu il comentezi si va ve-ti amuza de lucrurile ce le faceati de obicei.

| kitishor explică:

Apropo sunt fata.