| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Imi place de o colega, dar mai e putin si gata scoala. E prima fata de care m-am indragostit, insa nu stiu daca e reciproc. As vrea sa trec de la "prieten" la "iubit", cred. Daca nu se va intampla asa, ce sa fac? Sa o uit sau sa ma razbun?

Răspuns Câştigător
| Th3RiP a răspuns:

Frate razbunarea nu e buna, si sa te razbuni pentru ce? ca tea refuzat? mai bine imprietenestete cu ea, ea stiind ca o placi si in timp flirtezi cu ea la un moment dat va accepta daca flirtezi bine happy