| RestricT a întrebat:

Funda! Joc barn buddy pe hi5, bun, am dat linkul la 10 vecini " ca sa iau pisicuta ai " ok, ultimul vecin mi-a spus ca ia aparut asa " Multumesc, dar cautarea animalului meu pisicuta pierdut a fost gasit! " Te rog viziteaza-mi ferma sa-mi vezi dragutul animal pisicuta pierduta si impartaseste buna veste. Uitati poza : http://img696.imageshack.us/img696/738/pisicanesimtita.j pg.

Apoi intru pe ferma mea, si nu am gasit nici o pisica :( Credeti ca apare dupa cateva ore sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Pisica? invata-ma si pe minebig grin trimite-mi msgbig grin

| wizardd a răspuns:

Cu iti iei pisica?