| CrissTinutza_5207 a întrebat:

Funda la cel mai tare raspuns: dc il urati pe Justine Bieber?

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mie personal nu-mi prea place Justin Biber deoarece mi se pare ca a reusit sa castige prea repede faima datorita copiilor.Are o voce foarte subtire si parca are voce de fata!

| Wonderland a răspuns:

Nu-l urasc, numai ca-mi displace pentru superficialitatea lui, pentru fitele pe care le are (ex. are biografie plus film la 17 ani) si pentru faptul ca are lipici la fetele care se lasa usor, deci... popularitatea lui este cam trasa de par

| ellalove a răspuns:

Pentru ca ma irita numele lui.eu una ii zic biberonlaughing si zici ca are vocea de pitipoancalaughing.iar fata lui zici ca este una de fetita...lady Biberonlaughing

| aly a răspuns:

Nu il urasc, il iubesc.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Ptr ca e ciudat are capu cat o nucalaughing funda?

| HappySadness a răspuns:

Pentru ca e un pedofil de 50 ani. http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70 uita-te sa vezi daca nu ma crezi;) l-a prins la un concert cu masca desprinsa. Si a mai violat si o fetita.

| Anghel_9461 a răspuns:

Pentru ca nu-mi place felul lui de afi!

| cathy01 a răspuns:

Pai...mi-a placut mai demult dar acum nu-mi mai place fiindca nu trebuie sa-mi placa acelasi cantaret pot sa ascult si altii.eu il urasc pentru ca a castigat un concurs in care era inscisa si lady gaga